Zajęcia taneczne

Taniec jest to ruch do muzyki. Są to dwa najważniejsze czynniki wpływające na rozwój dziecka w wieku przedszkolnym.

Taniec poprzez muzykę pomaga bardzo wcześnie wspierać i stymulować zmysły dzieci, a przez to rozwijać ich wrodzone talenty.

Język angielski

Prowadzony jest w Naszym Przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych. Dokładamy wszelkich starań aby dostarczyć dzieciom pozytywnych doświadczeń związanych z poznawaniem nowego języka oraz rozbudzić w nich chęć do dalszej nauki języków obcych.

Zajęcia umuzykalniające

Realizacja programu związanego z edukacją muzyczną polega na stopniowym wprowadzaniu w świat dźwięków, rozwijaniu wyobraźni i wrażliwości, wyzwalaniu twórczego myślenia, rozbudzaniu pewności siebie, aktywności i chęci poznania.

Gimnastyka korekcyjna

prowadzona jest w czterech grupach wiekowych. Podczas zajęć skupiamy się na wyrabianiu prawidłowej postawy ciała, podnoszeniu ogólnej sprawności fizycznej dziecka, mobilizowaniu do wysiłku oraz rozbudzaniu zamiłowania do dbania o własne zdrowie.